Menu
O nas
LotniskaLastMinute.pl

Lotniska Last Minute to portal turystyczny należący do istniejącej od 2000 roku firmy Air Tours Poland- Centrum Podróży Sp. z o. o. Nowe, zaawansowane rozwiązania technologiczne wprowadzone na nasz portal ułatwiają Państwu zakup wymarzonej wycieczki bez konieczności wychodzenia z domu i umożliwiają całkowitą rezerwację online. Od tej chwili kupujący ma pewność, że jego oferta jest dostępna w czasie rzeczywistym.
Gwarantowana najniższa cena

Na www.lotniskalastminute.pl znajdziecie Państwo oferty jedynie renomowanych biur podróży. Gwarantujemy, iż odnaleziona na naszym portalu oferta nigdzie nie będzie tańsza.

Rezerwacja bez obaw - w innym biurze ta sama impreza nie będzie już tańsza!


Jeśli Państwo już kupiliście wycieczkę w portalu LotniskaLastMinute.pl i okazałoby się, że w innym biurze podróży można kupić ją taniej, zwrócimy Państwu różnicę. W takim przypadku prosimy o kontakt z nami i przesłanie faksem na nr 22 650 40 24 oferty zakupu tej samej wycieczki w niższej cenie z zaznaczeniem biura podróży, które tę wycieczkę oferuje. Gwarantowana najniższa cena obowiązuje we wszystkich ofertach www.LotniskaLastMinute.pl.

Szczegóły w regulaminie "Gwarantowana najniższa cena"» 


Nasi konsultanci 

Nad poprawnością procesu rezerwacji na portalu czuwają nasi kompetentni doradcy, którzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Masz problem z wyborem hotelu? Wystarczy zadzwonić lub wybrać się do jednego z naszych oddziałów.

Zapoznaj się już teraz z naszą bogatą ofertą podróży swojego życia!
 

© Air Tours Poland - Centrum Podróży Sp. z.o.o. All rights reserved
Opublikowanie na stronach LotniskaLastMinute.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Wakacje 2015, last minute, oferty last minute, Egipt, wycieczki last minute, Turcja last minute, Egipt last minute, Hiszpania, wakacje last minute, tanie wakacje, Turcja wakacje, biuro podróży. Ponadto w naszej ofercie wakacje i wczasy last minute Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Kuba, Majorka, Tunezja. Nasza oferta to sposób na udane wakacje! Specjalnością naszej firmy są wczasy last minute - posiadamy bogatą i na bieżąco aktualizowaną bazę danych, obfitującą w oferty najtańszych wakacji. Dzięki rezerwacji on-line, mogą Państwo kupić wymarzoną wycieczkę bez konieczności opuszczania domu. Specjalizujemy się przede wszystkim w wycieczkach do ciepłych krajów, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących propozycji, takich jak Dominikana last minute czy Kuba last minute. Możliwość spędzania wakacji na egzotycznej wyspie zagwarantują również oferty, takie jak last minute Gran Canaria czy Teneryfa last minute. Naszą specjalnością są także wycieczki do gorących państw afrykańskich, stąd też w naszej ofercie nie brakuje propozycji, takich jak wczasy Egipt czy wczasy Tunezja.